Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szabad bajuszt epilálni?

Lányok! Szabad bajuszt epilálni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és nagyon zavar.. Vékony, pihe szálak, de mivel sötét ezért valamennyire látszik, ha közelről nézi valaki. :S Van itthon epilátorom, azzal lehetne szerintem a legegyszerűbben.. ti mit gondoltok?
2011. jan. 18. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, persze! Amikor nincs kedvem a gyantázóval vesződni, akkor én is leepilálom!;)
2011. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
lehet, de ha nem jol csinalod, vagy valamilyen oknal fogva nem ugy reagal a borod akkor tiszta piros kiutes lesz. en biztos nem kockaztatnam meg
2011. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Törvény nem tiltja az tény. De én nem tenném a helyedben.
2011. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megpróbálhatod. :) Baj nem lehet belőle. Nekem a gyantától szokott kiütéses lenni.
2011. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem szőke pihék voltak (vannak) és megengedtem magamnak, igen. :D Már vagy 7 éve epilálom...
2011. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is epilálom kb 4-5 éve, heti 1x leszedem, kb 1 perc az egész.

Inkább ez, mint a szőrök közelről nézve, nem egy ilyen barátnőm van, és nem valami szívderítő látvány.

2011. jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is epilálom, mert a gyanta itthon nem vitte le a kozmetikus meg akkora sügér, hogy mindig ott hagyott valamennyit, vagy nem törölte le rendesen a gyantadarabokat. Először azt hittem összepisilem magam, de utána hozzászoktam. :)
2011. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is epilálom.


Igaz fájdalmas, és eleinte sűrűbb, de reménykedem, hogy később jobb lesz.

2011. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is epilálom, semmi baja nincsen, és egy pillanat az egész:)
2015. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!