Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akik kicsit szörösebbek és...

Akik kicsit szörösebbek és combot is, bajuszt is, és kezet is epilálni kell, nem cigi vagy nem bántó?

Figyelt kérdés
engem bánt... mert láttam sok nőt akinek szörsem volt a kezén, nekem meg elég látszatos a dolog, még az államon is van pár ször 21 éves vagyok.... vagy csak én nagyitom fel?
2009. dec. 19. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

DE nagyon ciki, legalábbis szerintem! Én is ilyen vagyok, sajnos :(

Először 14 évesen nevettek ki egy nyári táborban és azt mondták szőrös majom vagyok! Bár az államon "csak" 28 évesen lett 2-3 kis szőrszál, amit mások nem látnak viszont hülyét kapok tőle!

Nincs más megoldás szőrteleníts (bár én a karomat nem szoktam)

Vigaszul csak annyit, hogy a gyantázás és az epilálás mellett nekem ritkul sőt foltokban a lábamon kikopott a szőr!

2009. dec. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem is kb 13-14 évesen cikiztek mert volt egy kis bajuszom meg szőrös volt a hasam. Nekem anyu nem engedte, hogy epilláljam, ezért elkezdtem megszállottan szőkíteni, hogy még csak az se látszódjon ahogyan nő. Hálisten meg lett az eredménye, 19 éves vagyok és bajszomhoz már hozzá se kell nyúlni, annyira tönkretette a hidrogén és lassan már a hasamon se kell használnom.

Sok barátnőmnél ott lett elrontva ez a dolog, hogy elkezdték borotválgatni meg gyantázni és ettől csak erősödött szőr. Pedig elvileg a gyantától gyengülnie kéne...

2009. dec. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szőrtelen kezű nő NEM LÉTEZIK! mindenkinek szőrös a keze, csak van akinek szőke, van akinek apró, és kevésbé látszik. de teljesen szőrtelen kezű nők nincsenek, csak ha gyantázzák/epilálják/borotválják.

a combon is leginkább pihék vannak, aminek a tinik óriási jelentőséget tulajdonítanak, elkezdik szedni, és 16-17-18 éves korukra meg már valóban szőrös lesz, és nem csak pihés. na akkormajd lehet elkeseredni.

bajuszt szintén nagyon sok nő szőkít, vagy gyantáz.

ezek mind-mind otthon elvégezhető műveletek. nemkell nekik túlnagy jelentőséget tulajdonítani.

énis borotválom/gyantázom ezeket a területeket, de kicsit sem izgat. fürdés közben gyorsan megvagyok vele, és ennyi.

2009. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem tesztoszteron szintem határértéken van ,és azért lett a szöröm feketébb, de most epiláltam először a combomon, mert már zavart. meg hasamon is szedem a köldöknél.
2009. dec. 20. 13:40
 5/5 anonim válasza:
És a hasadon meg a lábadon erősödött a szőr az epillátor után??
2015. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!