Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akiknek tesztoszteron szintjük...

Akiknek tesztoszteron szintjük kicsit magasabb lelkileg hogy viselik hogy szörösebbek lettek?

Figyelt kérdés
nekem haár értéken van és az államon a fenekemen a karomon vannak szörük és engem zavar:(
2009. dec. 19. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem asztmagyógyszer miatt nőtt szőr a hátamra ott ahol a férfiaknak szokott lenni a fenekük ahol kezdődik az felett meg a karom is szőrösebb...nyáron le szoktam szedni amugy meg nem zavar.próbáld meg elfogadni
2009. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem meg csakúgy simán...a fenekemen nekemis vannak pihék, meg feljebb is, de sztem nagyon sok nőnek van. a karja pedig mindenkinek szőrös. csak sokan szőrtelenítenek. bajszom is van de aztis szedem- én teljesen elfogadtam egyáltalán nem zavar. szőrtelenítek és ennyi. mint minden más nő.
2009. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
engem nagyon bánt. néha olyan izének érzem magam... pedig le lehet szedni ahogy irtátok.... de bánt lelkileg.a fenekemen pihék vannak, de a 2 fenékfél találkozásánál feketék a szörök. ti ott leszeditek?
2009. dec. 19. 15:26
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. a fenekem felett nekemis van szőr, pihe ugyan, mert nagyon vékonyka, de feketés inkább. de messziről simán pihének látszik, sőt még közwelről is, csak akkor látszik ha vki elkezdi elemezgetni, de ezt meg nemnagyon csinálják azért. nem, ott nemszedem le. csak a kezemen, a lábamon, a hónaljamon, a nemiszervemnél, és a bajszomnál gyantázom. máshol nem, nem zavaró, leginkább csak pihének látszik.
2009. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen nekem is olyan... pihe deha megnézed akkor feketés és hoszabba.. és nekem nem a fenekem felett van hanem a 2 félfenék ahogy összenől,szóval amin ül az ember.
2009. dec. 19. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!