Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok szoktátok epilálni a...

Lányok szoktátok epilálni a hasatokon a szőrt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
én gyantával szoktam még azt a kis csíkot is leszedni, mert az epilátor a szőrös 40%át csak eltöri... és az h ott megerősödjön nem lenne jó:)
2009. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én szemöldök csipesszel szedem ki, ami erősebb.Egyszer leszedtem epilátorral, után több napig sebes, pöttyös volt...többször nem teszem, sajna nagyon érzékeny a bőröm, a bajusz vonalban is szemöldökcsipeszezek.
2009. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A mell résznél és a hason már nem szőrtelenítek, mert túl macerás és engem különben sem zavar már.

A köldök alatti részt epilálom általában. Ha csak 1-2 szál nőtt ki és öltözködésnél észreveszem azt kitépem csipesszel, illetve ha nagyon nincs időm végighúzom rajta a borotvát. De ez ritka, én legtöbbször epilálok. Nekem ez a legjobb megoldás, praktikus, gyors, és nincs szőrbenövés nálam.

2009. aug. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat :)
2009. aug. 3. 01:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutna. Láb, hónalj és "ott lennt" az alap, ennél többet én nem szőrtelenítek! Világos a szőröm, egyáltalán nem feltűnő, még csak az kellene, hogy gyakorlatilag a semmi miatt sz*rakodjakO.o
2009. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan még nem csináltam de gondolkodok rajta, mert a hasamon egy részen kicsit jobban látszika szőr és az sok lenne csipeszelni. Azt olvastam ha egyszer legyantázom akkor utána ami visszanő már sokkal gyengébb lesz. Ami jobban zavar hogy azért a hasamon feltűnő hogy egy foltban csupasz vagyok a többi helyen meg nem, mégha ott a szőr már tényleg csak kis pihés...
2009. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13:46os!én is így vagyok ezzel!ezért én csak az erősebb szőröket szedem ki szemöldök csipesszel,a többi ilyen pihe, végül is elfér.De szerintem is az hülyébben néz ki, ha ott van egy csupasz csík, mert ha a többi rész nem is annyira szőrös, akkor is kirikít majd a csupasz rész:)
2009. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én szoktam

16L.

2009. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!