Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon dús a hajam, mit...

Nagyon dús a hajam, mit kezdjek már vele?

Figyelt kérdés

Nagyon dús és vastag szálú a hajam, viszonylag gyorsan is nő. Száraz, töredezett, minden baja van. A tetején egyenes, de a vége felé minden irány hullámosodik, göndörödik. Csak lófarokba szoktam hordani mert máshogy nem igazán lehet. Ha teljesen kivasalom ( kb másfél-2óra ) akkor sem tudok vele sok mindent kezdeni, csak a hullámosság oldódik meg.

Szeretnék valami újítást és maradni a hosszú hajnál is( mert a rövidek nem állnak jól és sehogy se maradna meg )

Mit javasoltok?



2014. márc. 10. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
minden hónapba ritkítsd :)
2014. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy veszel ritkító ollót és te kiritkítod havonta,vagy levágatod.Azért ne menj fodrászhoz ritkítani havonta,mert rohadt drága.
2014. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ahhoz nem kell ritkitó olló, egy sima hajvágóollóval is lehet simán ritkitani :D én már csak tudom, olyan jó csinálni, ha belelendültem rendes nekiálltam XD de most már nem csinálom,mert igy is vékony a hajam :/
2014. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ramcsiii ***** válasza:
Nekem is régen nagyon csúnya,kezelhetetlen volt a hajam.Miden 2.ik hajvágáshoz ajánlotta a fodrász a ritkitást..4szer ha lett ritkitva,és már 2-3 éve nem is kell...
2014. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!