Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen csúnya a hajam. Mit...

Ilyen csúnya a hajam. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Nem vasalással tettem tönkre, mindig is ilyen szöszös csúnya volt. Csak ezt a képet találtam, ami hasonlit valamennyire. Sajnos nem sok mindent tudok kezdeni vele, sem befonni, összefogni és szétbontva sem lehet normálisan. Mit csináljak, hogy legyen valami tartása, alakja, formája, színe :(


[link]


2013. szept. 23. 16:27
 1/8 anonim válasza:
mindenféle hajápoló szert kéne venned vagy fodrászhoz menned aki talán tud ezen segíteni.
2013. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy fokozatos hajvagas talan segitene.
2013. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, fokozatos vágással könnyebben kezelhető. Sok hajbalzsam és minden szárítás előtt hajvégápoló olaj használata.

A balzsamon nagyon sok múlik! Nem akarok reklámozni, nekem egy fajtától lesz gyönyörű. A legtöbbtől viszont olyan, mintha zsíros lenne és nem is fényes, selymes. Szóval ki kell tapasztalni, hogy neked mi válik be.

2013. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem akkor lesz ilyen ha hajszárítóval szárítom,mióta hagyom megszáradni simán magától azóta beáll szép loknikba:)
2013. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem reklámoznál mégis? Ha szépen megkérlek? Akár privátban?
2013. szept. 23. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:

OFF

nekem is kuldhetned privatban annak a csodaszernek a nevet :)

2013. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az avon aloe vera-kamillás zöld tégelyes hajbalzsamja tette selymessé és fényessé a hajam.
2013. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen volt. Elkezdtem festeni csokibarnára jó minőségű hajfestékkel, azóta festés után egészen kezelhető
2013. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!