Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a ronda hajammal?

Mit kezdjek a ronda hajammal?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz helyzetben vagyok azóta, mióta élek. A hajam nagyon hullámos. De nem is azzal van a baj, mert jól áll nekem szerintem és mások szerint is, de akármennyire ki bontom reggel, a suliban 2-3 óra, és pont úgy nézek ki aki elfelejtett fésülködni. Hamar kócolódik,és sokszor egy-egy ismerős megkérdi: "Fésülködtél ma?". Olyan rosszul esik, hogy tudom hogy megfésülködtem, de mégis hülyén nézek ki. Ha ki vasalom akkor is kócólódik, ha hajmosás után kibontom, kócolódik. Ja és ne is beszéljünk arról, hogy töredezik. elszoktam menni fodrászhoz hogy a töredezett részt vágja ki, és azután balzsamozom minden hajmosáskor, de töredezik-töredezik és töredezik. És egyre rövedebb lesz a hajam, mert nőni sem akar. Mitől van ez? Még valaki van így? Mit tett ellene? Valami tipp hogy mit tehetnék a ronda hajammal? Előre is köszi a válaszokat.
2011. nov. 30. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Először is ne vasald a hajad, mert nagyon roncsolja...lehet az remingtonos meg mit tudom én...akkor sem jó. hidd el. a hajad pedig. háát. elég nehéz így választ adni mivel nem láttam soha. talán reggelente fújj rá egy kis hajlakkot, habár az sem tesz jót a hajnak. és ha lehet akkor a fésűvel ne tépd a hajat, mert attól törik de nem gyengén. óvatosan, vigyázz rá. nem kell naponta mosni, elég heti egyszer. most nem jut eszembe több minden. remélem azért tudtam segíteni, még ha nem is a kérdésedre adtam a megfelelő választ:)
2011. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hú nekem is ilyen a hajam, de én büszkén viselem a kócokat:), a védjegyem:P Na de ajánlom, hogy használj hajmosás után pakolásokat is!( a Gliss Kurnak van egy ilyen lila termékcsaládja, göndör hajra), miután kellően hidratáltad a tincseket, használj hajhabot és diffuzoros hajszárytót! (2,3 napig rendben lesznek a tincsek, ha mégsem reggel nedvesítsd be és száríts rá megint)
2011. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!