Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Heti hányszor hány percre...

Heti hányszor hány percre menjek szoliba, ha ilyen barna szeretnék lenni? (kép) szilveszterre szeretnék ilyen lenni:$

Figyelt kérdés

[link]

valami ilyesme barnaságot szeretnék a szilveszteri bulimra a kb ilyen fehér bőrőmből:

[link]

ma már voltam egyszer 3 percre szoliba, ha holnap elmegyek 6 percre és legközelebb csak megint vasárnap megyek 6 percere… tehát hetente 2szer 6 perc.. elég? Nem tudom h karácsonyi szünetbe mikor van nyitva a szolim, de sztem ha szilveszterig heti 2szer 6 percre megyek, annak meg lesz az eredménye nem? Vagy probáljam meg a 9 percet? Kérlek segitseteek!!!


2009. dec. 13. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
elég fehér a bőröd, szerintem a 6 perc sok lenne neked, mert sanszos, hogy leégsz. ha napozol, gyakran leégsz? nyáron jól letudsz barnulni? meg attól is függ, hogy mennyire szoktál 'lekopni'. Szerintem heti 2szer bőven elég menned, de lehet, hogy inkább maradnod kellene a 3-4 percnél. ma mennyire fogott rajtad?
2009. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen mindenkinek más a bőre, nekem fehérebb volt mint Kristen Stewartnak sokkal és mikor elkezdtem szolizni, először csak 3 meg 6 percre mentem be heti kétszer, majd egy olyan 2-3 hét után már 9 percre jártam és így másfél, 2 hónap alatt lettem ilyen barna.
2009. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Barátnőm 3 percre szokott menni heti 2x. Megvan az a ronda sárgásbarna színe már így néhány hét után. (De akkor sem értem miért akarsz rondább lenni... a fehér sokkal szebb)
2009. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem az első 2-3 alkalommal csak 3 percre menjél, és utána menjél csak 6 percre, mert simán leéghetsz. főleg ha csőcsere volt, vagy éppen előtted használta vki a szolit.
2009. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én eddig 4- szer voltam, kb. ilyen fehér volt a bőröm, mint a 2. képen a lánynak.


Elsőre 9 percre mentem (csőcsere után) le is égtem kicsit, 2 napig pirosas voltam, utána 2 szer 6 percre mentem, tegnap pedig megint 9 percre.


Kb. olyan színem van mint a lánynak az 1. képen.

4 alkalom után.


6 percre menj be elsőre, utána (ha nem érzed, hogy leégtél) mehetsz 9- re is.

Heti 2- szer menj, többször ne.

Szilveszterre simán lehetsz ilyen szép barna.

2009. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Ja, az kimaradt, hogy a gépnél kb. 2 perc után érzed, hogy bemelegedett, tehát onnantól fog erősebben. 3 percre semmi értelme sincs menni.


A fehér bőr szebb???? Nyugtasd csak ezzel magad kedves válaszoló...

2009. dec. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
előző válaszolónak: a porcelánszerű hófehér bőr valóban szebb, mint a barna, képzeld el. és elárulom, hogy Nicole Scherzingernek (első kép) alapból kreol bőre van. fehér bőrből az életben nem lehet ilyen szép aranybarnát csinálni, csak gusztustalan szolisárga lesz a bőr. hányinger.
2009. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ja de amúgy biztos tök jól nézel ki 18:44-es pffff....
2009. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Gondolom még életedben nem szoliztál.... nincs rá pénzed?


De ha ragaszkodsz a fehér bőrödhöz, nyugodtan, ha valaki nem akar sápadtka lenni, nem kell leszólni...


Nincs bajom a hófehérkékkel, de az bosszant, amikor egy tejfölösbőrű fikázza azokat, akik nem csak nyáron szeretnének barnák lenni.


Amúgy sem értem miféle szolisárga színről beszélsz, én személy szerint barna vagyok, sárga a krémektől lehet az ember...

2009. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7%
Kedves utolsó válaszoló, te egy jó nagy bunkó vagy, bár gondolom ezt nem itt hallod először. Ennyire berágtál azon, hogy leszólták a Malibu-Barbie-kat? Pénzzel nem lehet mindent megvásárolni... Nekem olyan bőröm van, hogy 10 perc alatt ezerszer szebben lebarnulok, mint amit te több heti szoliban rohadással elérsz. Mégsem bunkóskodom. És egyébként a porcelánszínű bőr valóban szebb, mint az agyonszolizott nők bőre, ami egy idő után már nevetségesen néz ki.
2009. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!