Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajat újra! Hogy...

Hosszú hajat újra! Hogy legyen megint szép hosszú a hajam?

Figyelt kérdés

Én soha többet nem fogom levágatni a hajam!!

Szóval... Már nagyon szálkás volt a hajam és apának van egy fodrász ismerőse (férfi!) és elmentünk hozzá. Mondtam, hogy csak egy KICSIT a végéből, úgy, hogy lépcsős maradjon. Erre mit csinált?! Levágott egyből vagy 20 cm-t. :( Nagyon rövid lett a hajam és egyenes.

2013. október 20-án vágták a hajam. Alig nőtt valamit. Olvastam a ricinus olajról. Az segít? Használhatnám?

Hastáncolok és oda nagyon jó lenne a hosszú haj és gyorsan nőni kéne a hajamnak. Össze se lehet gumizni, kibontva se lehet, mert belelóg a szemembe és nem látok. Nem tudtok valami jó frizkót, még rövid a hajam???



2014. jan. 30. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Körübelül a válladig ér?Nekem is ugyanez volt hátközépig érig érő hajam volt, alig volt eltörve, de elmentem fodrászhoz,erre mit csinál? Levágja vállig..Visszatérve a kérdésedre válaszolva igen nekem segít a ricinus!Vasárnaponként használom úgy 4-3 óráig rajta hagyom,majd lemosom, de keverd egy könnyebb olajjal pl:kókuszolaj,olivaolaj,argánolaj Melegísd meg az olajat, majd tedd a hajadra,és húzz rá egy sapkát! (ha este teszed rá még jobb,mert így jobban beszívja) ezen kívül szerdánként csak kókuszolajat kenek a hajamra ez meg abban segít, hogy ne töredezzen! Nagyon szuper mindkettő! ezen kívül paraben mentes samponokat,balzsamokat meg mindent amit a hajadra teszel TERMÉSZETES összetevőkből álljon!!! A hajad végétől felfelé fésüld a hajad. Heti 2 szer max. 3 szor moss hajat(igy lassabban fog zsírosodni)évente 1 szer azért vágasd le:) és étkezz egészségesen. Mióta ezeket én is betartom volt amikor 2 hét alatt 2 centit nőtt hónaponta meg 4 centit. Addig is fondd be vagy csatoldd fel, de ha beírod a googleba, hogy rövid hajra frizurák rengeteget ki fog adni!:) Sok sikert!:)
2014. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a csalántea segített,napi 1-2 csészével,heti kétszer használatm ricinusoaljat rá,meg sok foyladék. :) Kb. 3 liter víz.
2014. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A ricinus jó dolog. Bár sok minden kering róla a netten. Egy valamit sose csinálj; éjszakára ne hagyd fenn, ne aludj benne. Eltömíti teljesen a fejbőrödet, nem tud lélegezni. Annak pedig nem lesz jó vége. 2-3 órát bedunsztolod, az épp elég neki.
2014. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én a kókuszolajat is ajánlanám!
2014. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vitaminokat is szedj, nem hajvitamin, elég a multi:) Bár én csak pezsgőtablettákat iszok :D Mert azt jobban szeretem. Vettem egy pár félét és tök jó. Meg több fehérjét eszek. Szóval belülről is azért táplálni kell:) Nekem is többet nőtt most 3 hét alatt mint előtte 1,5-2 hónap alatt :D
2014. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézz bele ennek a lánynak a naplójába:

[link]


Regisztrálni kell előtte hozzá.


Nagyon szeretem olvasni a bejegyzéseit, mert hasznos tippeket ír.


Írd be ott az oldalon a keresőbe, hogy hajnövesztés. Rengeteg hajnövesztős naplót találhatsz még, amelyek sokat segítenek!

2014. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

Utolsó válaszoló! Bejelentkeztem a naplójába, találtam pár hasznos dolgot, köszi. :)

2014. febr. 2. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!