Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A túlzásba vitt hajpakolás...

A túlzásba vitt hajpakolás árthat a hajamnak?

Figyelt kérdés
Napi 1x-re gondoltam...

2013. okt. 27. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem heti 1 elég. hozzászokik a hajad...
2013. okt. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség a napi 1, tök felesleges. Heti egyszer szokás használni a hajpakolást, úgy van értelme. Eleve minden nap hajatmosni is felesleges. Miért, mit akarsz a hajaddal?
2013. okt. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges.


Főleg ne az agyonreklámozott vackokat használd, hanem natúr termékeket. A többi tele van szilikonnal, és még cifrább dolgokkal.


DM-ben az Alverde, a másik láncban pedig az Altera saját márkás termékei nagyon jók, és nem is drágák.

2013. okt. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először is milyen hajpakolásra gondolsz? Kimosandóra? A napi hajmosás tényleg nem tesz jót egyáltalán, de ha naponta hajat is mosol, akkor is mindig legalább balzsamot kell használni. Ha ilyen hajvégápolóra vagy sprayre gondolsz, azt lehet minden nap. Én is 1-2 naponta kenek vagy fújok valamit a hajamra, 3 naponta mosom, akkor balzsamozom. Sosem száraz, mindig selymes és fényes, nagyon egészséges. Pedig olyan termékeket használok, amik tele vannak szilikonnal, nekem ez vált be. A szilikonmentestől sosem volt ilyen szép a hajam.
2013. okt. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hamarabb zsíros lesz tőle a hajad esetleg korpás. szerintem ha 2-3-4 naponta mosod meg a hajad és akkor teszel rá ápolókat az untig elég neki, kell hagyni pár napot akármilyen undorítóan zsíros is lesz az első napokban hosszútávon jobb a hajnak a nem túl gyakori ápolás (ez alatt heti 1-3 mosást-pakolást értek)
2013. okt. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!