Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egészséges a hajam? Vagy még...

Egészséges a hajam? Vagy még mindig csúnya? KÉP LENT

Figyelt kérdés

[link]


Nem vasalom, nem szárítom, ápolom csak házi hajpakolásokkal. Ja és nem festem már, házilag kiszőkítettem. Most komolyan szerintetek is nagyon csúnya még? :(



2013. okt. 25. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:

nem vészes. de az látszik, hogy azért voltak vele gondok.

írd már le, hogy szőkítetted házilag

2013. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Óó de még mennyi. Köszi

Szóval. Először is az eredeti hajam színe sötétebb szőke. A festett hajam jégszőke volt. Nos nagyon széttört meg minden és beakartam festeni az eredeti színére.. na hát szürke lett belőle..

Úgy csináltam hogy először egy pakolást tettem rá:

kb 2 ek méz felmelegítve

2 tk őrölt fahéj

egy fél citrom leve kifacsarva

ez mind szőkítő hatású, így volt ez a pakolás rajta egy órán keresztül.

Majd a patikába lehet kapni kamillavirágot(A filteres nem jó) azt kifőztem, leszűrtem. És miután a hajpakolást kimostam a hajamból ezzel öblítettem le végül

A második alkalom után már lehetett látni a változást..Komolyan mondom hogy szürke volt a hajam még október 4.-én azóta ennyire kiszőkült:)

2013. okt. 25. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem valószínűbb, hogy ledobta a festéket, de lényegtelen. :D Ha az eredeti hajszínedet akarod vissza, fodrásszal csináltasd meg, és sajnos lehet nem egy alkalom lesz. Már csak azért is menj, mert a végén látszik, hogy töredezett, pár centit le kéne belőle csapni, mielőtt feltörik. A szárítás pedig annyira azért nem halálos, egy kis formát adj neki, ha már majdnem teljesen megszáradt, úgy azért jobban mutatna.

Egyébként nem vészes, mindennap látok rondábbakat.

2013. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kössz. De nem.. :) na mindegy, köszi a kötöszködést remélem nekem százszor jobb a hajad..
2013. okt. 25. 19:04
 5/6 anonim válasza:
Kicsit vágass.Amúgy nem olyan ronda szerintem csak pár centi aztán felfrissül szépen.
2013. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de most vágattam 1 hónapja sem kb 15 centit :/
2013. okt. 27. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!