Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tojásos hajmosás. Mi a vélemén...

Tojásos hajmosás. Mi a véleményed róla? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam arról, hogy ha a tojást bele masszírozom a hajamba és utána leöblítem, mint a sampont. Ettől elvileg a hajam sokkal szebb és egészségesebb lesz, nem fog annyira törni. De egyesek szerint, nagyon büdös.Kinek milyen tapasztalata van? Néhány ember szerint, csak a sárgája, valaki szerint csak a fehérje, de a legjobb az egész tojás a hajra.

2013. dec. 12. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy nehogy forró vízzel öblítsd le, mert meglepődsz. :)
2013. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tojást csak hajpakolásként használtam, akkor is a sárgáját. És hajmosás előtt. Ha csak leöblíteném, biztos nem jönne ki rendesen, és ott bűzölögne a tojás a fejemen... :D szerintem inkább használd hajpakolásként, és utána moss hajat!
2013. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer használtam hajpakolásként, de annyira büdös volt hogy soha többet..
2013. dec. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg büdös, én utána vagy háromszor mostam hajat. És igazából egy normális balzsam sokkal többet használ. Meg amúgy a mai tojásárak mellett olcsóbb is :D
2013. dec. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem cimbim tojással csinált rasztát.
2013. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem bevált ,egyedül azért nem így mosom a hajam, mert időigényes és koszos a fehérjét felverni, plusz sajnos a hajlakkot sem szedi ki, ami nálam probléma, mert a frufrum lakk nélkül nem áll meg :( de nekem jót tett a hajammal, ha bizonyos időközönként így mostam meg.

Én így csináltam: felvertem a fehérjét, 2-3 evőkanál citromlevet vagy almaecetet adtam hozzá és belekevertem a sárgáját. Száraz hajon eloszlattam az anyagot, egy 10 percet vártam, majd langyos vízzel leöblítettem. Szaga nem maradt a hajamban.

2013. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!