Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés. Ombrés haj. Melír....

Cheeta girl kérdése:

Hajfestés. Ombrés haj. Melír. Ti mit gondoltok róla? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval. az osztályomban többen, majdnem mindenki festeti omresre haját. 13 évesek vagyunk. nem tudom szerintem ez meg nagyon korai. és.. a nyolcadikosoknál nállunk van két lány konkrétan az egyik befestette először teljesen vörösre majd a jövő héten narancs sárgára!!!! az egész haját kék(!!!!!) és citromsárga melírrel a frufruja körül. majd jövő héten már zöld..csík is volt benne. na most. ez normális?? amúg az a két lány az iskola p*csáji. minden szünetben hajvasalózzás a hajukat és volt hogy a suliban festették be és az ottani törlőkendőt csavarták rá.. persze mind a ketten bukásra állnak szinte mindenből. de ez most mindegy na szóval . nekem alapból van egy kis külömbség a fejtetőm és a hajam legvége között. és teljesen természetesen szeretném még jobban kicsi kiszőkiteni a barna hajamat. csak a végét. szóval hajfestékre nem is gondoltam. egyszer a citromlevet próbáltam de nem vált be. olvastam valamilyen oxigénes vízről. az mi? mennyibe kerül? és ha valaki próbálta már mik a tepesztalatai? A válaszokat előre köszönöm.

2014. jan. 3. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először leszólod a többi lányt, hogy milyen hülyék, hogy befestetik, hogy ez még korai, hogy mekkora p*csák, majd leírod, hogy pont ugyanolyan hajat szeretnél, mint ők. Na, most EZ normális? :DDDDDD
2014. jan. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Épp azt akartam írni amit az első... te nem vagy normális, már bocs. Vagy legalább ne szólj le olyanokat akikre hasonlítani szeretnél... mert ez így elég furcsa.

Amúgy meg bárhogy is szőkítenéd a hajad az árt neki, tönkreteszi, kiszárítja, amitől töredezni fog majd és ronda lesz. Meg 13 évesen gyakorlatilag még csak egy gyerek vagy, eléggé értelmetlen lenne.

2014. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy meg az oxigénes víz egy rákos betegek számára csodaszerként reklámozott átverés. Nemtudom hogy jön a hajfestéshez. A citromlevet pedig nem egyszer kell használni, hanem rendszeresen, de ugyanúgy tönkreteszi a hajad, mint a szőkítő, ha nem jobban.
2014. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!