Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érdemes szőrteleníteni...

Hogyan érdemes szőrteleníteni a karjaimat?

Figyelt kérdés
Kezd egyre jobban zavarni, hogy fekete szőrszálak nőnek a karomon de fogalmam sincs, hogy miként távolítsam el anélkül, hogy ne nőne vissza még erősebben. Elektromos borotvám van otthon, azzal szoktam megcsinálni a lábamat, de nem merem kipróbálni a karjaimon mert félek a következményektől. Eseteleg valami tipp?
2014. jan. 2. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Borotvát nem javaslom, szúrni fog, már pár nap után, szőrteleníthetnéd 1-2 naponként. Gyantát vagy epilátort javaslom, én először kozmetikussal csináltattam meg (gyanta), meg utána itthon elkezdtem epilálni, nekem nem fáj, de ha nem bírod a fájdalmat, kozmetikus gyorsan megcsinálja (és szerintem nem is drága, de ez szubjektív vélemény)
2014. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is a gyantát javaslom. Elsőre picit fáj, de ha ügyes kozmetikushoz mész, gyorsan megvan :)
2014. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Bocsi,hogy nem a kérdésre,de 1. Kommentelő: kb. Mennyiért csinàlja meg a kozmetikus?? Köszi :)
2014. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is epilálom a kezem és már lassan alig látszik rajta a szőr, meg ilyen kis pihepuha ami visszanő
2014. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért kozmetikus, mert ő határozottan letépi, míg ha magadnak csinálod, pláne elsőre, akkor ha bizonytalan vagy, fájni fog, mert nem húzod elég gyorsan. De felőlem magadnak is csinálhatod, csak ne borotváld ;)
2014. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gyanta, ha van rá mód, kozmetikusnál. ez a legjobb módszer :)
2014. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van 1 kis gond...13 éves vagyok, akkor is mehetek már kozmetikushoz? :$ ha nem akkor mit javasoltok?
2014. jan. 4. 00:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mehetsz! Nincs korhatár :)
2014. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oksi, köszi! :)
2014. jan. 5. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!