Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes epilátorral szőrtelení...

Érdemes epilátorral szőrteleníteni a combon?

Figyelt kérdés

még a combomat sose epiláltam, nem látszik annyira hogy szőrös de engem akkor is zavar

utána mennyi ideig bírja kb és milyen fontos tudnivaló van ezzel kapcsolatban?

megéri? utána nem fog csúnyán visszanőni?


2011. júl. 7. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én ma epiláltam le először. Olyan fura piros pöttyös lett és persze nagyon fájt. Azért próbáld meg!
2011. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

nekem nincsenek kellemes élményeim epilátorral:P

szerintem inkább gyantáztass;)

a piros pottyös láb is egyénenként változik :) nekem epilálás után nem lesznek:)

gyanta 4 ever xDDD ha már mindenképp téped;):P

de sose borotválj... nem ajánlom;)

járj szerencsével ;)

2011. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem is pöttyös lett a combom. Szerintem nem érdemes én nem is epillálom inkább.. Nekem sem volt túl szőrös, csak nagyon minimális mennyiségben, szerintem inkább ne epilláld te se. Visszanő és még sűrűbb lesz.
2011. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Epilálásnál azért lesz piros pöttyös a lábatok (vagy a szőrtelenített felület), mert a gép egyesével tépkedi ki a szőrszálakat, így a bőr érzékennyé válik. Kenjétek be testápolóval, és másnapra már se híre se hamva nem lesz a piros pöttyöknek. :) Én amúgy epilálom a combomat, főleg nyáron. Legalább egy idő után kikopik.


15/L

2011. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen:)

gyantázás drága egyenlőre, meg itthon kicsit macerás

kköszi

2011. júl. 7. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bekentem testápolóval és tényleg max egy nap múlva elmúlt. :)
2011. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem érdekes módon nem is nagyon fáj...sosem kentem be etstápolóval utána, hanem mindig este fürdés után epilálok. Akkor könnyebben kijönnek a szálak, nem is fáj annyira. Másnapra semmi nem látszódik.:)16/L
2011. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!