Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok valami ötletes...

Tudnátok valami ötletes frizurát nyakig érő, ám extra göndör hajhoz?

Figyelt kérdés
Az én hajam úgy vállig ér, kisimítva a lapockám aljáig, de nincs túl sok ötletes frizura ötletem. A hajam EXTRA göndör, vagyon dús, és rengeteg kis apró kunkor van benne.

2013. dec. 1. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Már vágni, vagy formázgatni?

Sok variációt nem hagy, rövidebbre nem nagyon vágatnám a helyedben, és a frufru is rossz ötlet.

Dobd fel színes csatokkal, hajráfokkal, kendőkkel.

2013. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Formázgatni gondoltam. Már vagy 4 éve mióta ez a hossz állandó, szinte mindig csak copfot hordok, és egy kicsit már meguntam. Mostanába 3x csináltam kontyot,lefésültem, és az ez egyetlen frizura amiben nem látszik a hajam szokatlan göndörsége. Amúgy köszi!
2013. dec. 1. 17:11
 3/4 anonim válasza:
nekem is nagyon göndör. :) én úgy szoktam kicsit változatosabbá tenni, hogy pl. egy szép, nagyobb csattal, vagy hullámcsattokkal a homlokomból és a fülem mellől hátrafogom, a fejem közepére, de nem teljesen lapítom le. kicsit vad, kicsit bohókás és ami fontos: nem csak úgy van a hajad. :D
2013. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ki fogom próbálni:)
2013. dec. 9. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!