Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ettől lehet bajom, ha nagyon...

Ettől lehet bajom, ha nagyon ritkán csinálom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy egy időben borzasztóan pattanásos volt a bőröm.A pattanások mára eltűntek viszont nagyon heges és foltos maradt az arcom.Amúgy sem vagyok kibékülve magammal,ez pedig csak rátett és pár napja egy kisebb bekattanásom után elkezdtem szemezni az ecettel.

Bekentem vele az arcom és egyből elkezett égni és kivörösödött,de nem mostam le egyből,mert anno használtam sószappant,így ezt fent hagytam jó negyed óráig.

Bekentem a bőröm hidratálóval,hogy lenyugodjon és tényleg elég gyorsan el is tűnt a pirossság viszont reggelre az egész bőröm felszíne kiszáradt később pedig elkezdett hámlani.Végül lehámlott az egész és sokkal szebb lett a bőröm.Az volna a kérdés,hogy ha mondjuk néhány hónap múlva újra megpróbálom,hogy esetleg a maradék hegeket is eltűntesse akkor lehet valami bajom?

bocsi a hosszú kérdésért és köszönöm az értelmes válaszokat



2013. nov. 9. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon drasztikus megoldás,kivonja a vizet a bőrödből,több kárt csinál,mint hasznot.
2013. nov. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Különböző savakat a kozmetikai ipar, bőrgyógyászok is alkmalmaznak hámlasztásra, gondolom, innen az ötlet. Ők is ezt csinálják, csak drágábban. Legyél óvatos.
2013. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösyi a válasyokat :)
2013. nov. 10. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!