Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy jó ideje már nagyon...

Egy jó ideje már nagyon ritkán használok bármilyen tusfürdöt is tusolás közben, szerintetek baj?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt amikor még használtam,a fejemen a bőr nagyon kiszáradt,voltam orvósnál is emiatt.Azota nagyon ritkán használok tusfürdöt,nincs is semmilyen bajom ezzel de szerintetek lehet a jövöben???Csak normális válaszokat irjatok .Köszi
2013. ápr. 18. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben valami más tisztálkodó szert használsz helyette akkor semmi gond. A tusfürdő meg nem is való fejre alapból sem... természetes szappanokat használok én is csak, mivel érzékeny a bőröm.
2013. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szóktam használni semmilyen tisztálkodási szert,elvétve csak.De azért tussolok naponta,szoktam borotválni magam lent meg a hónaljam.Jobban érzem magam(a bőröm) ha csak sima vízzel tusolok viszont beszoktam fújni magam jó minőségű parfümökkel sűrűn, ja és férfi vagyok.
2013. ápr. 18. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a helyesírási szótárt sem használod. mondjuk a leírtak alapján totál igénytelen vagy, szerencse, hogy nem ismerlek, és nem kell elviselnem a pacsulival elfedett testszagodat.. Sajnálom a környezeted.
2013. ápr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ez már igénytelenség, a víz magában mint tudjuk nem szedi le rólad se a koszt, se a zsírt, se semmit, koszos maradsz, legfeljebb nem látszik. Ez semmiképp nem egészséges. Használj szappant. Pl teafa szappan nem szárít és nem lesz tőle baja a bőrödnek. Vagy sok féle van még ami jó. [link]
2013. ápr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4-es valaszolonak!

Nem is baj nem ismerjuk egymast "esetleg", de ki tudja megis????

Attol hogy ritkan hasznalok tusfordott vagy akarmilyen mas tisztalkodasi szert,nem azt jelenti hogy igenytelen vagyok,sot.En igy erzem jol magam es ez igy jo nekem,ettol meg apolt tiszta vagyok.Ha a magyar szotarom nem annyire valasztekos,meg van ennek is az oka,peldaul nem magyar nyelven jartam iskolaban,vagy akarmi de most itt nem szeretnem reszletezni :( .

2013. ápr. 21. 01:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!