Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj ha ritkán mosok hajat?

Baj ha ritkán mosok hajat?

Figyelt kérdés
rövid hajam van pár mm-es vízzel azért megmosom kb 8 naponta 1 szer egy kicsit de van hogy sanponnal 2 hónapig se mosom meg,lehet ettől kopaszodtam meg ?mert felűl már alig van hajam
2013. márc. 25. 22:21
 1/4 anonim válasza:
Lehetséges.Hajat hetente legalább 2x kell mosni.Nem ártott volna odafigyelni rá.
2013. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát de nem hiszem el, hogy nincs igényed rá, hogy azért hetente egyszer legalább átmosd, még ha nem is látszik. :D
2013. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Ha nincs szükség rá, nem látszik a hajadon, akkor nem kell hetente 2x mosni. Ez hülyeség, amit az első írt.

Viszont heti 1x ajánlatos megmosni a higiénia és az esztétika szempontjából is. Meg a túlzottan felgyülemlett zsír okozhat hajhullást. Szóval én a helyedben heti 1x mindenképpen megmosnám.

2013. márc. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem épp hülyeség, nem azt mondtam, hogy szükség van rá, de ez olyan, mintha én kopasz lennék, és kihagynám szándékosan a fejem búbját, ha fürdök.
2013. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!