Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha az almaecetet vízzel...

Ha az almaecetet vízzel higitom azt tényleg lehet toniknak használni?

Figyelt kérdés
Van egy ilcsis Almas citromos arctejem es egy ilcsis hidratalom..az arctejet reggel este használom...most olvastam hogy az almaecet vízzel higitva tonik...használhaznam arctejezes után? 15L bocsi a helyesírási hibákért, de telorol vagyok..

2013. okt. 26. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel csak 5%-os ecetről van szó, egy próbát megér szerintem. Én a hajamat szoktam öblíteni vele, de olyankor jut az arcomra is bőven, nem csíp, és utána tényleg üdébb a bőröm. De nekem se mitesszereim, se pattanásaim nem voltak soha, szóval nem tudom, ilyen téren mit tudhat.

Ellenben ha megiszod, tuti használ, mert belülről szépít a benne lévő ásványi anyagokkal.

2013. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen, én is annak használom, sőt ma nem is hígítottam csak egyszerüen átáztattam vele a vattát és áttöröltem vele az arcom.

nagyon szép tőle:)

ha érzékeny a bőröd mindenképp keverd egy kis vízzel

2013. okt. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,lehet.
2013. okt. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!