Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások, mit csináljak?

Pattanások, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


már vagy 2 éve szenvedek tőlük, nem nagyok nincs is tele az egész arcom (csak a homlokom vannak, viszont mivel sokat szedegettem így már ha tükörbe nézek a homlokomon sok a heg meg a kicsit mm-es kis kidudorodások) de nagyon idegesítőek..

mondjuk eddig nem is nagyon tettem ellenük, megmostam az arcomat minden nap 3-4x,de nem nagyon segített..

most elkezdtem paradicsom, citrom meg uborka karíkákat tenni az acromra, azt olvastam elmulasztja, bármilyen hülyén is hangzik :D

tudtok még valami tanácsot adni ami elmulasztja és otthon elő lehet állítani?



2013. szept. 27. 10:08
 1/1 kinga98 válasza:
Szia! A hegek eltüntetésében nekem a neogranormon segített: 2 nap alatt eltüntette,és naponta kb 3-szor kentem be. Viszont a pattanásokra már rengetek módszert kipróbáltam,de még egyik se nagyon vált be,úgyhogy ebben nem tudok segíteni. :/
2013. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!