Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok ti mit használtok...

Srácok ti mit használtok pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Ha kinyomom, akkor piros, "gyulladt" foltok maradnak az arcomon és a homlokom két oldalán(legtöbbször itt fordulnak elő)

Ha nem nyomom ki, akkor meg nagyobb lesz(fehér,váladékos)

Arra lennék kíváncsi, hogy ti mivel "védekeztek" ezek ellen, mit használtok, hogy megakadályozzátok a kialakulást és meggátoljátok a foltok képződését.

16/F


2013. márc. 5. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szappannal moss arcot. Próbáld ki egy-két hétig és kiderül javul-e ettől. Egyébként a pattanás: a bőr pórusaiban megrekedt zsírban elszaporodnak a baktériumok és begyullad.
2013. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az lenne a legjobb ha vennél egy arclemosót. Nem kell olyan drága, jó egy 500 ft-os is. Csak reggel és este tisztítsd meg vele az arcod. Ha ezzel sem javul akkor menj el bőrgyógyászhoz. :)
2013. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Heti 2-3 alkalommal használj bőrradírt.

Arclemosó menjen minden nap reggel-este.

Használj legalább heti 1x arcpakolást.

Kerüld a zsíros, fűszeres ételeket, illetve egyél kevesebb sót.

Vegyél egy multivitamin készítményt. De ne gyógyszertári fost! Én Vitabolic-ot használok.


Ha van rá pénzed, akkor kozmetikustól vehetsz fekete szappant. Azt arclemosó helyett használhatod, baromi jó.


16F vagyok, extrém pattanásos az arcom alapból, így tudom csak kordában tartani. Havonta 1x kozmetikushoz járok. Elmentem bőrgyógyászhoz is, de az hülye.

2013. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!