Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » MI jó a pattanásos bőre?...

MI jó a pattanásos bőre? Légyszí írjatok!

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak rá ,házilag is elkészithető pakolások,abolta is van jò tonik meg krém csak meg kell nézni alapisan h mit veszel,sok gyümölcsöt egyél,nem jo a sok zsiros és édes étel
2013. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
abolta na ez szép volt:D
2013. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
na hogy én is írjak hasznosat, én most azt kezdtem el csinálni hogy minden este sót kenek az arcomra. Ledaráltam kávéfőzőn a himalaya sót és a vizes bőrre szoktam felvinni. Ásványi anyag tartalma miatt táplálja a bőrt. Szerintem ez sokkal jobb mint a bolti vegyszerek.
2013. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

teafaolajos szappan,fekete szappan,shea vaj


tej


házi bőrradírok

2013. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az előzőekhez még hozzátenném az élesztőt és a mézet. Például házi bőrradírnak jó a cukor és a méz.

Bár én most bolti dolgokat használok, mert szeretek kísérletezni, de ezek a házi módszerek is jók.

Régebben csináltam olyat, hogy fogkrémet kentem a pattanásokra, az szépen levitte.

2013. szept. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Angicuu válasza:
kevés tejet oldj fel kicsi élesztőbe reszelj bele egy kis uborkát kend fel az arcodra hagyd rajta 10-15 percig és utána vagy tejjel vagy vízzel mosd le.Csavard ki egy fél citrom levét,és mosd át vele az arcod majd pár perc múlva mosd le kend be valamilyen arckrémmel aztán majd ha beszívta a krémet a bőröd öblítsd át szappan nélkül csak vízzel majd kend be arctonikkal az arcod és utána alvás előtt az egész arcodra tegyél fel fogkrémet és reggel mikor felkelsz vízzel mosd le majd miután lemostad kevés tejet old fel kicsi élesztőbe reszelj bele egy kis uborkát kend fel az arcodra hagyd rajta 10-15 percig és utána vagy tejjel vagy vízzel mosd le és utána alvás előtt az egész arcodra tegyél fel fogkrémet és reggel mikor felkelsz vizzel mosd le.Ha ezt az egészet naponta egyszer megcsinálod 2 héten keresztül vagy még addig sem akkor nagyon szép pattanásmentes lesz az arcod :D
2013. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!