Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a hajamra ha...

Weknia kérdése:

Mit használjak a hajamra ha száraz és töredezett a vége?

Figyelt kérdés
4éve festem a hajam. Elöször csaj szőke melír volt benne majd sötét szőke, és abból átment platina szőkére. Egy éve befestette,m sötétbarnára de még mindig nem jött helyre a sok hidrogén miatt. Milyen termékeket ajánlotok? 1 év alatt jó ha nőtt a hajam 2 cm-ert, letörik a vége de nagyon :( Segítsetek!

2013. szept. 9. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem is fog helyrejönni. Szétégette az oxi azt a részt, így nem maradt más csak a lenövesztés. Vágasd folyamatosan (2-3 havonta), hogy friss legyen a vége. Hajmosások előtt használj olajos pakolást és igyál minimum 2-3 liter vizet. Szerezz be egy jó hajvégápolót, amit minden nap használhatsz. Ne fesd, ne használj hajformázót és bánj vele minél óvatosabban.
2013. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Fodrászkellékes boltban kapható Kallos placentás (a zöld színű) hajpakolás. 1 kilós kiszerelesében kapható és kb 1000 ft. A legjobb ami létezik!! Próbálkozhatsz még ricinusolajjal is, az is nagyon jót tesz a hajnak, bár én nem kedvelem, mert szinte lehetetlen kimosni a hajadból.

A kókuszolajról is jókat hallottam, ezt még nem próbáltam, de ezt csak a töredezett végekre kell kenni, nem az egész hajadra.

Az egyik barátnőm az Avonos hajvégápolóra esküszik, állítólag az is nagyon jó, de szintén csak a hajvégproblémáidat fogja megoldani, a szárazságot nem.

2013. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Első válaszolónak:


De helyre fog jönni a haja. Egy melír nem teszi annyira tönkre. Akinek az egész haja szőke annak se "égeti ki" az oxi a haját, ez hülyeség már bocs.


Kérdezőnek:


Még annyit tennék hozzá hogy í vízivás valóban fontos és szedj multivitamint, hogy a hajad belülről is megkapja a megfelelő tápanyagokat. A hajsütőt, hajvasalót, hajszárítót pedig tényleg hanyagold amennyire lehet. De A Kallos segíteni fog ez 100%. Nyugodtan rajta hagyhatod a hajadon több órán keresztül, vagy akár egész éjszaka is. Meg fogsz lepődni a különbségen :)

2013. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked lehet hülyeség, nekem tapasztalat, "már bocs".
2013. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam mondjuk nekem alapból szőke volt a hajam azt festettem sötétbarnára aztán vissza akartam állítani a színét így leszívattam és teljesen tönkre ment.:/ A végéből vágass 2 havonta. Én argán olajat használok rá meg még ez mellett több féle töredezett meg sérült hajva való termékeket de nem igazán használ a végén javítanak valamennyit de az is inkább azért mert rendszeresen vágatom ugyan olyan száraz sajna. Szerintem csak teljesen akkor fog helyre jönni ha lenől. Addig meg próbáld kerülni a hajvasalót, hajsütőt és hajfestést.
2013. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!