Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Öblítést nem igénylő balzsam...

Öblítést nem igénylő balzsam száraz, töredezett hajra?

Figyelt kérdés
Derékig érő hajam van, eléggé száraz, kissé töredezett végekkel. Ha van időm, van hogy három óráig a hajamon hagyok egy pakolást. Viszont általában csak gyorsan hajat mosok, ilyenkor az a pár perc sem fér bele, hogy balzsamozzak, várjak, leöblítsem. Valami öblítést nem igénylő hajápolóra lenne szükségem. Bevált termékek érdekelnének, amiről tudod, hogy jó, nem csak olvastad a csomagolásán, hogy nem kell lemosni.

2013. aug. 15. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.Én ezt használom és nagyon jó,imádom :) Sokkal szebb a hajam tőle.Ja és jó sokáig elég!

[link]

2013. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hajvégápolót nem akarsz használni? Az is sokat segítene.
2013. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mondasz konkrét példát? :)
2013. aug. 16. 01:20
 4/6 anonim válasza:
Szia nekem is hosszú hajam van, nagyon száraz és töredezett volt.Elmentem fodrászhoz és tényleg csak a nagyon kritikus részeket engedtem meg hogy levágja.Azt tanácsolta hogy kenjek a hajam végére balzsamot és húzzak rá egy zacskót és hagyjam rajta 20-25 percet....Kipróbáltam és tényleg csodát tett a hajammal! neked is ezt ajánlom ha nem akarsz megszabadulni a szép hosszú hajadtól :)
2013. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
milyen balzsamot használtál? :)
2013. aug. 16. 14:02
 6/6 anonim válasza:
Szia, hasonló problémával küzdök én is a hajammal.Ha nem használnék nem kimosható balzsamot vagy hajvégápolót szalmakazal lenne a fejem.... A fructis gyümölcsös sampon az viszont nagyon jó a hajamnak, és a SWSS'O Par narancsos hajpakolás DM-ben veszem, csodát tett a hajammal! hajmosás után 20 perig hagyom nejlonban és törölközőben a hajamon a hajkúrát. Én az egész kis tubussal rá teszem mert hosszú hajam van, és utána mosom le. Két mosásig is kitart a hatása. Nem túl olcsó így 230.-ft de ha hetente veszem meg így nem olyan megterhelő mintha előre venném meg egész hónapra. Ebből a fajta hajkúrából 4 fajta van, mézes, citromos, meg nem tudom még melyik, nekem ez a leg leg leg. Ha ezt használom nem kell hajvégápoló sem, de mivel sokszor pont ez a fajta hiánycikk, kell legyen otthon Balea pumpás hajápoló tej ez az ami még bevált és nem drága! Mást eddig nem találtam rá, nem sok a választék mert mind jóval 1000.-Ft fölött vannak, ezeket már meg se nézem, Loreal, meg ezek :( . De lassan ez a Balea is mintha nem az lenne mint régen, vagy már immunis rá a hajam, már nem hat annyira mint legelőször. Jó pár éve használom, talán váltanom kellene, ezért keresek most én is. Még Müllerben és Rossmannban nem jártam , hátha ott találok valamit.
2013. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!