Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami vitamin vagy más,...

Van valami vitamin vagy más, amitől gyorsabban nő a hajam?

Figyelt kérdés
Nagyon rövidre levágták a hajam, de nem tetszik és nem tudok vele mit csinálni. Bár nagyon dús, erős hajam van,egész gyorsan nő, de nincs valami amitől ez a folyamat kicsit feltudna gyorsulni?

2013. aug. 31. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól megmosod samponnal pl 2 naponta kicsit segít de olyan szer nincs hogy egy hét múlva 5 centivel hosszabb lesz. Am vitaminok segítenek pl Cink de az is minimálisan.
2013. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szilikon mentes sampon + Das Gesunde Plus Haar Vital Kapsule (dm, kb. 1000 forint, sampon... az az a kategória ami megtetszik, rossmannban is kapsz ilyen sampont :)) Nekem alig nőtt a hajam, a tabi + a sampon váltással elértem hogy most 60 cm, és nagyon szép :)
2013. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat:)
2013. aug. 31. 16:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Bánfi hajszesz nagyon sokat segített.


A gyakori hajmosás azért jó, mert élénkíti a fejbőr vérkeringését, de ugyanez a hatása, ha naponta átmasszírozod a fejbőröd, hogy vérbőség jöjjön létre.

A fejen állás is segít.

És persze vitaminokban bő táplálkozás.


Csodát viszont ne várj. Nekem a Bánfi hajszesz használata után az első jeleket 2 hónap után tapasztaltam, és igazából olyan 1 év után vettem észre, hogy hűha! :)

2013. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!