Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A B5 vitamintól tényleg...

A B5 vitamintól tényleg gyorsabban nő a haj? Milyen természetes samponokban van B5 vitamin?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben neked B5 vitamin hiányod van, akkor segíthet. De nagyon sok élelmiszerben megtalálható, szóval ez elég ritka, hogy valakinek pont B5 hiánya van. Attól meg hogy többet viszel be nem nő gyorsabban a haj.
2013. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A B5-ről még nem hallottam így külön, de általánosságban a B vitaminok segítik a hajnövekedést, főleg a B7 vitamin, vagy H-vitamin, más néven biotin. Szedtem egyszer B vitamin komplexet, sok biotin volt benne. Ez volt az egyetlen, amitől tényleg látványosan gyorsabban nőtt a hajam, pedig sok más hajnövesztőnek mondott szert meg praktikát próbáltam. Viszont volt hátulütője is, mert pattanásokat okozhat, ami nálam be is jött sajnos. Iszonyat ronda lett az arcom, bazi nagy gyulladt pattanások lettek rajta, úgyhogy nem szedtem tovább.
2013. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és még azt tenném hozzá, hogy alapból hülyeség a vitaminos sampon, mert úgysem fog bejutni a vitamin a szervezetbe belőle, úgyhogy ez csak reklámfogás.
2013. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pantoténsav tényleg jó hajnövesztésre. Hajmániás vagyok és szinte minden magyar és külföldi oldalt már átolvastam a hajápolásról és hajnövesztésről és egyik külföldi blogon voltak felsorolva a b vitaminok, köztük a pantoténsav (B5) is és az volt melléírva, hogy leginkább ez a B vitamin segíti elő a hajnövesztést. Lehet kapni gyógyszertárban panthenol olajat, illetve van a panthenol habot is szoktak használni hajnövesztésre.
2013. jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!