Befesthetem újra?

Figyelt kérdés

a helyzet h beszeretném festeni a hajam mivel le van nove és ki van kopva a színe ...junius utolso hetében festettem

de elegg hullik is a hajam esteleg mi tegyek a hajhullas ellen? es festhetem a hajam?


2013. aug. 25. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értem több mint egy hónapja festetted, azaz igen. Viszont az a kérdés mitől hullik..ha hajfestés előtt nem volt még ilyen gondod, akkor lehet fel kéne keresni egy bőrgyógyászt vagy háziorvost, hogy megnézze mitől lehet a gond. Emellett a Revalid sampon nagyon jó. Az is lehet, hogy száraz a fejbőröd, nekem olyankor szokott csak hullani.
2013. aug. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fesd be, de jó minőségű festékkel, ne bolti dobozos vacakkal.

A hajhullásnak meg igencsak sok oka lehet, már ha egyáltalán hajhullásról beszélünk, mert napi 100 szál kihullása még nem számít annak, csak ha ennél durvább a helyzet, akkor pedig nem árt elmenni vizsgálatokra először is. Esetleg Herba vita hajszesz segíthet ha nem túl komoly a gond.

2013. aug. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nem a hajfestetol hullik a hajam? szokere akarom festeni es 2 naponta mosom a hajam
2013. aug. 25. 00:43
 4/4 A kérdező kommentje:
AZ a 50-100 van csak ugy kb...
2013. aug. 25. 00:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!