Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befesthetem újra a hajam?

Befesthetem újra a hajam?

Figyelt kérdés

Tegnap befestettem szőkére a hajam,de nem tetszik a szín(fodrász festette) ezért át szeretném festeni szintén szőkére csak más színre,hamvasabbra.Szerintetek mikor festhetem át és befogja egy újabb szőke?

Eredeti hajszínem sötétszőke,ha ez számít.

És milyen festéket ajánlotok?


2012. jún. 27. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szőkítsd ilyen sűrűn a hajadat, mert nagyon szárítja, teljesen tönkre teszed.
2012. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom,de ez a szín egyáltalán nem tetszik inkább sárga mint szőke,muszáj lesz befesteni,ha sikeres lesz leállok.

A kérdés inkább az,hogy befogja egy hamvasabb szín vagy sem és hogy mindegy-e meddig várok vele?

Ja és leszívatva sincs a színe,csak befestve.

2012. jún. 27. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Már ma befestheted,egyszer belefér. Sajnos én is jártam így pár éve,hogy rossz festéket vettem és szörnyű árnyalata lett a hajamnak,aztán páromat leküldtem drogériába és vett másik festéket és újrakentem.

Próbáld ki a garnier extra világos hamvasszőke hajfestékét,nagyon szép természetes világos hamvasszőke hajszínt ad,én is ezt használom.

2012. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,akkor befestem minél hamarabb :)
2012. jún. 27. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!