Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, akinek rengeteg...

Van itt olyan, akinek rengeteg haja kihullott, már teljesen kétségbeesett, aztán megtalálták az okát, és azóta újra visszanőtt, sűrű lett?

Figyelt kérdés

2 éve hullik a hajam. Régebben nagyon sok volt, mostanra viszont már nagyon kevés maradt, a középvonalam plafonmegvilágításnál szabályosan csillog. Sokáig tartottam tőle, hogy talán azért nem találják az okát, mert androgén aopécia, de mivel diffúzan hullik, nem hiszem, hogy az.

Megint fogok menni nőgyógyászhoz, endokrinológushoz meg fogorvoshoz, de most direkt nagyon jó szakembereket kerestem.



2013. aug. 18. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

ühüm, nekem


bár a panorámaröntgen nem mutatott gócot, mégis azután javult a helyzet, hogy kihúzattam a bölcsességfogaimat

2013. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

anyukám megtalálta az okát (gyulladás volt, góc) így a hajhullása megállt, de sajnos évek múltán sem sűrűsödött vissza neki. Emlékszem mennyi orvosnál volt, mert a többség bamba volt és azt mondták neki minden rendben, nincs semmi baj itt, és végül neki lett igaza és volt belső gond. Szóval tényleg kell a jó szakember.

Barátnőmnek szintén hullott 2 éve brutál módon, neki is megállt, de sajnos neki sem nőtt úgy vissza :(

2013. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez nem túl biztató :( Én is nagyon gyanakszom a fogamra...

Ugyanis bár azt mondták, hogy nem az okozza, de az egyik gyökérkezelése után fél évvel kezdett hullani a fogam. Az a fog azóta is fájdogál. Az lesz az első, hogy azt kihúzatom. Ha csak egy része nőne vissza... No meg egyáltalán megtalálnák az okát...

2013. aug. 18. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ha góc van a szervezetben akkor nem diffúz hajhullás van,hanem foltos.
2013. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szinte minden esetben a rosssz táplálkozás a hajhullás oka. Persze lehet fogprobléma meg hormonoktól, de állítom, hogy a rengeteg s*** amit a szervezetünkbe viszünk nap mint nap, na az az első számú okozója a hullásnak.

Gondolj bele, az amit megeszel az vagy. Ez nem egy közhely vagy elcsépelt mondás. Ez a tény, ha nem ennél semmit akkor meghalnál, ha rengeteg olyan ételt eszel amit a boltban készen előállítanak és összekotyvasztanak mindenféle hatóanyaggal akkor mesterséges dolgokat eszel. Azt kell enni amit a természet adott, nem azt amit emberi kéz csinál.

Mindenki ajánlhat hajszeszt, pirulát-amitől-kinő-egy-oroszlánokat-megszégyenítő-sörény, meg nem-tudom-milyen csodaszereket-> NEM fog használni.

BELÜLRŐL tisztítsd magad. Állítom, hogy a valóban hatékony megoldás hajhullás ellen:

-rengeteg gyümölcs (alma, szilva, narancs legjobbak)

- rengeteg zöldség különösen a zöldek (saláta, brokkoli, spenót, répa, paprika stb.)

-tojás (bomba jó, tele cinkkel, biotinnal kell a hajnak)

- SZARDÍNIA (első számú étel a hajnak, tonhal különösen)

- minden ami mag (mogyoró, pisztácia, tökmag, stb.)

- VÍZ és zöld tea minden étkezéssel ( a hajtövek nagy százalékban szükségeltetik a vizet, ugye a egész szervezetünk 70%a víz, nem beszélve arról, hogy megtisztítja a szervezetet mindenfajta gyulladástól ami okozhat hajhullást)

Mellé szedj multivitamint minden étkezéssel és biotin kapszulát.


Száműzhetsz mindent ami CUKROT tartalmaz + a lisztet, csokit, fehér rizst, tésztát, mindenféle cukros üdítőt, chipseket és társait, valamint mindent ami 'JUNK FOOD'.

2013. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!