Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kifog kopni teljesen, vagy...

Kifog kopni teljesen, vagy megse próbáljam? Életbevágó.

Figyelt kérdés
alapból elég sötét barna hajam van, de szőkére van melírozva, bár már annyi benne a szőke melír h szinte az egész szőke. na de szóval most jön a halloween és egy szerepem miatt bekéne festetnem feketére, és hajszinezővel szeretném, ami pár mosás után kikopik. Teljesen kifog kopni, vagy foltos lesz? vagy megse próbáljam? és aam ha kopik majd a hanszinező, akkor ilyen félek szőke fekete kevert színű hajam lesz? vagy h kopik?:S
2009. okt. 28. 00:42
 1/8 A kérdező kommentje:
ja persze, utána szeretném vissza a szőke hajaam úgy ahogy most van, mert én nekem ez nagyon jól áll :(
2009. okt. 28. 00:42
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt felejtsd el..

Próbáld ki inkább azt a spray-t..

azt tutkó kikopik...

2009. okt. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

szerintem kifog kopni a hajszinező is , de a szőke melirok hamar lefogják dobni... nekem is barna hjam volt szőke mellirral, de meguntam és efestetem feketére.... magyon jól áll, de sajnos ot ahol szőke melir volt, ledobta a hajam a festéket illetve nem lenő a hajam, hanem kopik,... de ott inkább barna lett mint szőke..


szal ha bátor vagy akkor probáld ki, ha nem akkor télleg marad a spray ami 1-2 hajmosás után kijön

2009. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fekete színező nehezen kopik. Pl nekem sötétszőke hajamra, ami festett volt, rákentem sötétbarna színezőt!!!és nem kopik egyáltalán:S!Ez 3 hete volt....
2009. okt. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne szinezd be,mert utána szökitheted újra! A fekete szinezö majdnem olyan erös,mint a festék. A sérült-szökitett haj meg olyan, hogy vagy ledobja,vagy sose kopik le! Ne kisérletezz! Én úgy jártam,hogy szivatott szöke hajamat sötét vörös szinezövel festettem be,lila lett,majd napi 2x mostam hajat,hogy kopjon,aminek az lett az eredménye,hogy a fejtetömön 5 cm lett a hajam,mert letört! A szin meg maradt!
2009. okt. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fekete színező nehezen kopik!
2009. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehezen kopik ja.Tapasztalat...
2009. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha csak egy alkalomra lesz javaslom a fekete parókát. Így tuti nem károsodik a hajad.
2009. okt. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!