Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen Lesz? Próbáljam ki?

Milyen Lesz? Próbáljam ki?

Figyelt kérdés
Vettem palette Color XXL jégszőkét,de nem elég az egész hajamra 1dobozzal! Ha vennék hozzá Palette Color XXL hamvasszőkét, milyen lenne? Azt hallottam, hogy a jégszőkétöl besárgul,de a hamvastól nem! Megéri kipróbálni? A hajam eredetileg sötét barna, de sok sok csik van bele húzva blanssal (szőkítővel)szoval be van satírozva, csak alul kevesebb, és alul próbáltam más festéket...sajnos sárga lett! Köszi előre is!
2009. nov. 11. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem kísérleteznék a helyedben. Egyszer már megjártam így a szőke festékkel. Szürke lett a hajam :( Ahol több a barna a hajadban, ott sárgásabb lesz, mindegy mivel fested, mint ahol satírozva van szőkével. Én inkább elmennék egy fodrászhoz, tudom sokkal drágább, mint így otthon festve, de ha elrontod, akkor meg mégrosszabb.
2009. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg próbáld ki ha jónak látod! Én is kísérletező típus voltam mindig is és problémám sosem volt belőle. Max nem lett pont olyan,mint ahogy elképzeltem,de és akkor mi van? Meg lehet azt is oldani. Pl. a te esetedben az jutott eszembe,hogy láttam multkor hamvasítót valami 280 Ft-ért...ha esetleg sárgás lesz a végeredmény.
2009. nov. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Van hamvasítóm :) kül. arra jöttem rá, hogy ha sokáig hagyom rajta a hamvasítót (szoval nem mosom ki rögtön)kicsit kék árnyalata lesz a hajamnak...de nem olyan feltünő! :S
2009. nov. 11. 10:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sötétbarna hajam volt, az XXL abszolút platina szőkítőjével festettem, de mivel már a sötétbarna is festett volt, én sokat szenvedtem vele, amire végleg sikerült kiúznöm a hajamból a sárgaságot. XXl-ből nincs külön hamvasszőke, a jégszőke már eleve hamvas árnyalat. :) Próbáld ki nyugodtan...
2009. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!