Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek? Sötétbarna...

Mi a véleményetek? Sötétbarna ismét, vagy próbáljam a szőkét?

Figyelt kérdés

Barna bőröm van zöldes szemem be akarom festeni a hajam sötét barnára, de gondolkoztam a szőkén is ... a sötét barnára sokan mondták h nagyon jó volt, szerintetek a szőke jól állna?


[link]


2009. okt. 25. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kis szép arcod van, szerintem valami sötét szőke jól állhat! Vagy világosabb barna, szőke melírral.


20/L

2009. okt. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem állna jól a szőke, de ezt mint hozzá nem értő ember mondom. meg aztán ki tudja...inkább a sötétbarna (csokibarna pl) állna jól.
2009. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, kakaóbarna volt, azt mondták az a legjobb.... köszi a véleményeket, kicsit tartok is a szőkétől
2009. okt. 25. 15:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindenképp valami világos haj állna neked jól. Kicsit hasonlítasz Kiss Ramónára, ő is szőke hajjal szép igazán.
2009. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szép arcod van szerintem jól állna a sötét és a világos haj is. Nekem is barna a bőröm és zöld a szemem és évek óta világos szőke hajam van. Nagyon szeretem ezt a színt, csak sok baj van vele, tehát jól meg kell gondolni a szőkét, mert azt rendszeresen kell festetni és ápolni, jobb szakemberre bízni a dolgot. A haj minősége is romlik, sajnos.
2009. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem barna, barna és barnaaaa...csokoládébarna. Szőkével nagyon mellé lehet lőni, sőt nem is mindkinek áll jól. Azonkívül meg nagy az esélye hogy tönkretegye a hajad és utána jön hogy " mértnem barnára festettem be". Nekem is zöldes a szemem és barnára festettem, és mindeki mondja hogy jó. Mégegyszer utoljára, én barnára szavazok.
2009. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valami szép testes barna, csokibarna, igazán szépen állna, ne légy szőke, olyan átlagos az már..
2009. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!