Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem tudom kivenni a fülbevalót...

Nem tudom kivenni a fülbevalót a fülemből. Hogy próbáljam?

Figyelt kérdés

Karika fülbevaló a porban, olyan, aminek a végeit össze kell dugni. Kb 9 éve van a fülemben, és most szerettem volna kicserélni, de sehogy sem tudom szétszedni. Hogyan próbáljam?

Annyira nem fontos, hogy kivegyem, ha nagyon nem megy, hagyom a fenébe, csak reménykedem, hátha tud valaki jó ötletet adni, hogy mégis sikerüljön


2011. szept. 11. 12:23
 1/4 skarma ***** válasza:
ha más nem, megkérsz valakit aki metszőollóval szétvágja a karikát
2011. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamóca.. ***** válasza:
100%

első körben próbáld zsepivel megfogni, ugy nem csúszik le róla a kezed.

ha nem emgy, akkor kérj meg vkit, és fogóval szét tudja húzni, de óvatosan.

esetleg én még azt szoktam (viccesen fog hangzani:D ) hogy kisollót beledugok, és szétnyitom a fülbevalóban, az szétfeszíti.

2011. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is így jártam kb 2éve.Nekem klipszem volt kb 1hónapig benne a fülembe.Az egyiket sikerült kivennem magamtól,a másikat nem tudtam,ezért elmentem orvoshoz.Az orvosom beküldött a sebészetre,de ott sem tudták kivenni.:S

Majd elküldtek a fül-orrgégészetre ott kaptam fájdalomcsillapítot és kiszedték.Ne hagyjad ott,mert az veszélyes! Azóta minden este kiveszem.

2011. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Szamóca, a kisollós trükköd bevált, tök könnyen sikerült széthúznom vele, pedig már majdnem lemondtam róla, hogy kivegyem :)

2011. szept. 11. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!