Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Abbahagytam a hajvasalást...

Abbahagytam a hajvasalást kb.1 éve és most hullik a hajam. Szerintetek ez miatt?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg valami más?:/

2013. aug. 2. 14:46
 1/3 A kérdező kommentje:

Azóta mindig csak összefogva van a hajam

Ha kiengedem max heti 1szer

De van,hogy egyszer sem

2013. aug. 2. 14:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát elhiheted, hogy nem a hajvasaló akadályozza meg a hajhullást...:D Ha szorosan fogod hátra lehet, hogy hullik tőle majd a hajad, amúgy ha állandóan össze van fogva megtöri a hajat. Inkább belső oka lehet, keresd fel a háziorvosod.
2013. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges... Nekem anyum 4 év folyamatos vasalás után abbahagyta, és csak akkor látszott meg, hogy mennyivel töredezettebb, kevesebb haja van. ( a vasaló lesimítja a töredezett részeket, így közben kb nem is látszik a baj...) Hajhullást is okozhat, hiszen húzza a hajadat és forró:-D persze emellett menj el kivizsgálásra ( vashiány, gyulladt fogak,gyulladt mandula, stb) összefogni lehetőleg ne fogd össze, vagy csak nagyon lazàn és kímélő hajgumival. Egy b-vitamin kúra is jó lenne belsőleg, hátha..
2013. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!