Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullik a hajam. Mit csináljak?

Hullik a hajam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
11 vagyok és hullik egy kicsit hullik.Eddig nem igazán hullott,de mostanában elég sokszor szokott.Anya azt mondta, hogy ilyenkor ez normális.Igaz ez?Lécci válaszoljatok!!!

2013. aug. 1. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hosszú a hajad? Van, hogy a hajhagyma nem bírja el a hajszál súját. Nekem is van egy bizonyos hosszúsága a hajamnak, az utána ha nő is, kihullik. Vágasd egy picit rövidebbre. De számtalan ok van amiért hullhat az ember haja, rossz sampon stb. De ha mondjuk egész nap összekötve van a hajad és este kibontod és akkor veszed észre, hogy egy csomó kijött, akkor az azért van, mert az embernek van egy átlagos napi hajszálhullása, és mivel egész nap sössze volt fogva, nem tudott hullani, így este többnek látszik. De persze ez a vitaminhiánytól is kialakulhat.
2013. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát a vállam alatt van úgy 10 centivel.Head shoulders-t használok(a mentholosat)nem tudom,hogy az jó-e.
2013. aug. 8. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nagyon erős sampon. Csak a korpás hajra ajánlott, nagyon kiszárítja. Nem szabad! Schauma és a többit nyugodtan használd.
2013. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!