Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan beszélhetném le magam...

Hogyan beszélhetném le magam a rövid hajról?

Figyelt kérdés

Valamiért néhány napja az jár a fejemben, hogy milyen lenne, ha rövid lenne a hajam. (Rövid haj alatt ezt értem:

[link] )


Tudom, hogy pocsékul állna, "egérfejem" lenne tőle, de valamiért vonz az a tudat, hogy még jobban elcsúnyítsam magam, így is elég ronda vagyok. (Nem azt mondom, hogy csúnya a rövid haj,de tudom, hogy nekem nem állna jól.)


Februárban a mell alá érő hajamat vágattam le, és tépettem meg váll alá érőre. Napokig tiszta depis voltam, hogy milyen "rövid lett a hajam". Tehát tudom, hogy nagyon megbánnám, ha levágatnám. De valamiért nagyon a rövid hajon gondolkozom. 15/L


2013. júl. 28. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszéld le magad úgy, hogy a hosszú hajú lányokat jobban szeretjük.
2013. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért ne vágatnád le? Nem 35 éves vagy! Ha nem próbálod ki, megbánod és idősebb korodban fogod kipróbálni.....most kit érdekel, hogy mit szólnak a fiúk??? :) van aki imádja....mire pasizhatnál, ( kb 16-17 év) addigra pedig megnől!

Én 25 évesen vágattam le a nagy melegben, azóta újra a derekamig ér :) Most a férjem ragaszkodik a hosszú hajhoz....de neked nincs ...ugyhogy a magad ura vagy...hajrá!

2013. júl. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1:Így sem tetszem a fiúknak. De így, hosszabb hajjal legalább van egy kis előnyöm.


#2: Kérleeeek, nee :) Én azt mondtam magamnak, hogy ha kipróbálom (és tudom, hogy nagyon bénán állna, nagyon csúnya arcom van.) akkor majd rádöbbenek, hogy mekkora hibát követtem el, és akkor egy örök életre elvenné a kedvem a rövid hajtól.

2013. júl. 29. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Azzal az indokkal butaság lenne levágni, hogy még rondább légy. :) Inkább keress egy jó frizurát, ami tényleg tetszik, vagy menj el egy jó fodrászhoz, aki tanácsot ad, mi állna jól neked. Lehet, hogy csak egy kis újításra vágysz, azt hosszabb hajból is lehet (pl. fokozat, frufru), vagy kiegyezhetsz magaddal egy félhosszú hajban.

Próbálj meg egy kis önbizalmat szerezni, biztos nem vagy ronda. :) Legyél ápolt (kis smink is, pl. korrektor, szempillaspirál, mehet már ilyen korban szerintem), sportolj, vegyél valami csinos ruhát, és mosolyogj sokat, attól mindenki szebb lesz.

2013. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm szépen :) Jól estek ez a szavak:)

Most olyan mell fölé érő hajam van, és oldalfrurum.


Megpróbálok igényesen és szépen is kinézni (fogszabályzóm van, kozmetikushoz járok, és szép ruháim vannak.)

De csúnyák az arcvonásaim, és túl sovány is vagyok, és lapos vagyok, mint egy fiú. Szóval nagyon bénán néznék ki rövid hajjal, de sajnos ilyen bolond vagyok, hogy vágyom arra, hogy elcsúnyuljak....

2013. júl. 29. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagyon váltani akarsz, mert nem tetszik a mostani hajad. Nekem is volt ilyen, gyorsan elmúlt. Ha mindenképp változtatni akarsz, én azt javaslom, hogy fodrásszal festesd 1-2 árnyalattal sötétebbre/világosabbra a hajszíned. Ez is elég nagy változás és valószínűleg jobban feldobja majd a megjelenésed, plusz korrigálni is könnyebb, ha mégse tetszik, mint a rövid hajat.
2013. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyesmi hajam van évek óta, és imádom. Tény hogy fontos hogy jól álljon, de önmagában nem lesz csúnya senki a rövid hajtól. Egérszerű sem, rám is mindent lehet mondani de azt hogy ettől semmilyen lennék vagy jellegtelen, na azt nem. Ne az tartson vissza, hogy pár idióta szerint a rövid hajú nők visszataszítóak. Ha meg nem tetszik, és tényleg nem áll jól (amit könnyen lehet hogy csak te gondolsz így), akkor meg majd megnő, hamarabb mint gondolnád.
2013. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki a hajfestést javasolta. Még annyit hozzátennék, hogy tényleg csak 1-2 árnyalatot változtass, ne valami extrém hajszínben gondolkozz. Plusz a mostani ombre divatnak meg van az az előnye, hogy amikor majd nő le a hajad, nem kell újra befestetned ha nem akarod, mert pont olyan lesz, mintha direkt csináltad volna így. (Nekem is most ilyen a hajam és tetszik.)
2013. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én is ugyanígy vagyok, csak én pont, hogy ducibb vagyok és nagy a tokám, emiatt még szarabbul nézne ki a rövid haj :S

15l

2013. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!