Melyik állna jól?

Figyelt kérdés

Leszeretném vágatni a hajam ilyen rövidre,mert már meguntam a hosszú hajat:) Csak nem tudom milyen állna nekem jól,mert sajnos kerek arcom van(adottság) Mi a véleményetek? :) Előre is köszönöm szépen:) És nem divatból vágatom le. Jobban szeretek egyedin is öltözködni és a stílusomhoz illene amúgy csak tényleg nem tudom melyik:) Szóval köszönöm mindenkinek és mindenkinek megy a zöld kéz:D 14/L


[link]


[link]


[link]



2013. júl. 20. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Most fiú vagy v lány?? Mondjuk Justin Bieber elmegy lánynak is... na mindegy! Amúgy lánynak szerintem ilyen tipusú rövidhajak állnak jól:

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:D Lány vagyok :) Ment a zöld kéz:3 Amúgy valami felzselézettre gondoltam volna :D
2013. júl. 20. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Én a helyedben nem tenném, a rövid hajra ráérsz ha már idősebb 35-40 éves nő leszel, különben is a te korosztályodban a fiúknak többségének nem jön be a rövid haj, tehát nem sok pasinak fogsz tetszeni így azt elárulom, szerintem hord a szép hosszú hajad többféleképpen. Egyenesen, hullámosan, felkötve sötöbö, fested be valami jó színre, ami jól áll és ne felejtsd el a szemöldököd is hozzáfesteni, mert akkor igazán szép, jól ápolt összhatást érhetsz el. :) De szerintem semmiképp ne vágasd le ilyen fiatalon a hajad. :/
2013. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem , meg levágathatod nyugodtan ha úgy érzed.

Az hogy meg a fiúknak mi tetszik , meg mi nem az mindegy. Az a lényeg , hogy megadnak tetsszél, és legyen önbizalmad. Mert ha nincs önbizalmad, elbújsz , akkor így se úgyse vesznek észre a fiúk, lehet bármilyen hosszú hajad is.

(én levágattam, hátközépig érő hajamat, valami ilyesmire: [link]

És mindenki dicsérte, hogy milyen jó, hogy levágattam, valamint nekem is sokkal jobban állt, igaz ez már majdnem egy éve volt, de nem bántam , meg mivel a haj vissza nő úgy is, ráadásul mindig jól jön a változás.)


Egyébként Miley haja szerintem jobb. Csak ugye ezt minden reggel állítgatni kell. Ha van türelmed 10-15 percet reggelente rászánni, akkor Vágj bele ! :)

egyébként a Viktoria B. -es haj amit az előttem szóló is linkelt az is jól néz ki ,szerintem.


Remélem segítettem! :)

Majd írd meg hogy döntöttél.

15/L

2013. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D El döntöttem levágatom :) :D
2013. júl. 21. 13:31
 6/6 anonim válasza:
Levágattad? Mutatsz egy képet, hogy milyen lett?
2013. szept. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!