Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen alapozót használtok?

Ti milyen alapozót használtok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Én csak púdert szoktam használni.
2013. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most Helia-D BB krém és Max Factor Facefinity alapozó keverékét használom. A BB krém borzalmas, önmagában nekem használhatatlan, de a színe jó. A MF Facefinity jó alapozó, de nekem nagyon sötét a legvilágosabb is. Még mindig keresem a megfelelő alapozót, de nincs olyan, aminek passzolna a színe. Mind túl sötét vagy rózsaszínes.
2013. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
HeliaD BB crem azt a hekoznapokra szoktam hasznalni nem a legjobb de elmegy amugy pedig maybelline affinitone elfed mindent es nem csak sotet borueknek vannak szinek:)
2013. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Maybelline-t tényleg sokan dicsérik, de ahogy én néztem a dm-ben, a legvilágosabb belőle is sokkal sötétebb, mint pár másik márkánál (pl. Max Factor). Kár, mert szívesen kipróbáltam volna, és nincs is fehér bőröm. Inkább átlagos színűre vagy kicsit sötétebbre biztos nagyon jó.
2013. júl. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan mondják a BB krémeket, miért olyan jók, azon kívül, hogy van bennük fényvédő? Én 'MaxFactor COLOUR adapt' alapozót használok és nekem nagyon tetszik, mert kicsit ilyen hab állagú és olyan mintha nem is lenne rajtam alapozó, tehát nagyon jól illeszkedik a bőrömhöz.
2013. júl. 29. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:
2. és 4. vagyok. Én is használtam a Max Factor Color Adaptot, szerintem is nagyon jó. :) A legjobb folyékony alapozóm volt eddig, de sajnos rózsaszín tónusú, nekem meg semleges kéne.
2013. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!