Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, aki a fehér...

Van itt olyan, aki a fehér bőrt preferálja?

Figyelt kérdés

Mindenki nap barnított bőrt akar, mindenki azt mondja, az a szép. És mi a helyzet a fehér bőrrel?

Én speciel képtelen vagyok lebarnulni. Kimegyek a napra, (naptej nélkül) leégek negyed óra alatt, aztán pár nap alatt "visszafakulok". Egyszerűen nem tudok színt kapni. :D

Nagyon csúnya a vékony, fehér bőr?

18/L



2013. júl. 26. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Dehogyis! :)

Milyen színű hajad van? Ha vörös, vagy világosszőke, akkor nem is illene a hajszínedhez a bronzszínű bőr.

Én nagyon szépnek tartom a fehér bőrt, a sajátomat is kenem rendszeresen, amikor napra megyek, mert nem szeretnék lebarnulni. Japánban vagy Koreában ölni tudnának a te hófehér bőrödért, ott a sápadt szín a divat, és barnítók helyett fehérítőket árulnak. :D

2013. júl. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én speciál a fehér bőrt imádom!Nekem is fehér de nem olyab nagyon fehér,hanem olyan átlagos és én sose akartam barnitani:) Szerintem ronda az hogy mindenkinek agyon szolizott/kent bőre van...:)
2013. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Barna hajam van, de vannak benne sötét és szőke tincsek is. :D
2013. júl. 26. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki nem zavarna, hogy fehérebb vagy mint az átlag :D
2013. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal szebb a fehér bőr mint a csoki barna. Nem a sápadt beteges fehérre gondolok, hanem az egészségesebb normál fehér bőrre. A barna valahogy olyan természetellenesnek hat.
2013. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is fehér bőrű vagyok,sőt én kifejezetten kerülöm a napot.A bőr hamarabb öregedne,ráncosodna.Sőt inkább legyek fehér,mint hogy leégett vörös vagy agyon szolizott.
2013. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem jobban tetszik a fehér. Nekem nem teljesen hófehér, de nagyon világos. Az a gond, hogy inkább semleges az alaptónusa a rózsaszín helyett, így szinte lehetetlen alapozót találni rá. A drogériásokból a legvilágosabbak még a nyári színemhez is sötétek. Nagyon minimálisan barnulok csak, meg napallergiám van. Nálam azért érdekes a helyzet, mert a hajam szinte fekete, a szemöldököm-szempillám koromfekete. Szokták mondani, hogy elég kontrasztos vagyok, meg Hófehérke, stb. Ezt dobta a gép...

23/l

2013. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!