Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hányan hozhatnám rendbe a hajam?

Hányan hozhatnám rendbe a hajam?

Figyelt kérdés
A hajam a mellem fölött végződik. A töve zsíros, a vége pedig száraz, de nem töredezett! És vékonyszálú, kevés hajam van, és nagyon gubancolódik! Mit tegyek vele, hogy normális legyen??? Nem akarom újra levágni, szép hosszú hajat szeretnék!
2013. júl. 23. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen sampont használsz?

Én az Alverde sampont ajánlom amelyik érzékeny bőrre van.Ez szépen és kíméletesen tisztítja és táplálja a hajat(és nincs benne annyi káros anyag)Egyébként ha van a samponodba valamilyen alkohol attól is zsírosodhat a hajad.

Ugyanennek a márkának van hajvégápolója is én még ezt szoktam használni és szépen táplálja a hajvégeimet:)

ha érdekel akkor privátba küldök linket is.

egyébként a Dm-ben lehet beszerezni:)

16/l

2013. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Tulasi márkájú samponra esküszöm, nekem baromi zsíros volt a hajam, de ez valahogy eltüntette. Webshopon keresztül lehet rendeli, én gyógynövényboltban veszem.
2013. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt egy pár dolog, ami nekem bejött:

1. Avon szilikonos és argánolajas hajvégápolók (<3)

2. Syoss Oleo intense Thermo-care sampon: nem szárítja annyira a hajtöveket

3. Wella Volume balzsam: nagyon puhává varázsolja a hajamat és könnyebb is kifésülni, nem gubancolódik annyira

Remélem, tudtam segíteni kicsit! :)

2013. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!