Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen samponnal mossom a...

Milyen samponnal mossom a hajam, hogy ne legyen durva tapintasa? (bovebben lent) 13/L

Figyelt kérdés
Tegnap hajat mostam es ma mar olyan durva tapintasa lett a hajamnak, (garnier korpas hajra valoval mostam mert az van itthon) barmilyen samponnal mosom mindig ez van. Csak hajhabot hasznalok ra, semmi mast. De az a baj, hogy zsirosodik is:((

2013. júl. 14. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is minden sampontól ilyen , bár nekem a garniertől jó volt (mondjuk nem korpásodás elleni volt ) . szerintem balzsamozd be de a tetejét ne , és jól öblítsd ki . én is ezt csinálom,és nekem is zsírosodik amúgy de a balzsam nekem nem változtat rajta semmit ,csak annyit h puhább lesz . aztán még jó rá pl. argánolajas hajápoló , meg vannak még hajfény spryk ,nekem azok is jók
2013. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Használj hajpakolást, de ha zsírosodik a hajad, akkor a tövekre tényleg ne rakj!
2013. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!