Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hennázot hajam milyen samponna...

Hennázot hajam milyen samponnal mossam?

Figyelt kérdés
Eddig a mannásoktól rendeltem szappansampont jó is volt, szép volt a hajam tőle, jó volt a tartása. De az utolsó három-négy mosásnál észrevettem hogy a fésűmben lerakódások lesznek és rájöttem hogy a szappant nem tudom kimosni rendesen a hajamból. Nagyon hosszú és sok úgyhogy a szappan dolgot hagyom. Milyen samponok vannak amik viszonylag természetesek és nem túl drágák?

2013. jún. 29. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Juj, samponszappant én is használtam és nekem sem vált be. Szintén hennázott hajra én már elég sok mindent kipróbáltam, bár nekem a legnagyobb problémám az, hogy az indigó nagyon ereszti a színét. Babasampont nem próbáltál még? Ez a sima DM-es (babylove) teljesen jó. 400 ft. A héten festek hajat és szeretném tesztelni, hogy mennyire jó rá a babasampon, de sima hennára biztosan jó. Egyébként van itthon rendes szulfátos gyógynövényes, szilikonmentes Garnier, Henné color sampon és egyiktől sem lett baja a hajamnak. Csak tényleg az indigó az, ami kikopik. A henna nem.
2013. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom a babasampont, eddig. Kár hogy ez van a szappannal, szerettem mert jó tartása volt tőle a hajamnak, nem esett össze. :)
2013. júl. 3. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!