Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fakó, fénytelen és...

Nagyon fakó, fénytelen és száraz a szőke (festett hajam). Szerintetek ha visszafesteném barnára akkor megint fényes lenne?

Figyelt kérdés
Mindig is fényes, erős és egészséges hajam volt. Még akkor is amikor elkezdtem sötétbarna festékkel festeni. Amióta viszont szőke azóta egyre fénytelenebb. Meg mostanában sok lakkot is használok. Szóval ezek nem éppen tettek jót neki. Ha befesteném barnára és kb. egy jó évig nem festeném be semmilyenre utána és lakkot se használnék annyit, csak kevesebbet akkor újra szép lenne?
2009. okt. 17. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen:D
2009. okt. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok :D
2009. okt. 17. 00:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Minél sötétebb a hajad, annál intenzívebb a fénye, tehát nem biztos, hogy tönkrement a hajad, csupán egy szőke haja a világos színe végett eleve nem lehet olyan ragyogóan fénylő. Nekem pl. van egy (sötét) bordó alkalmi ruhaegyüttesen selyemből, szikrázóan fényes, és van egy almazöld szintén selyem alkalmi ruhám, ezen már kevésbé látszik a fényesség, pedig ugyanabból az anyagból készült csak más a színe. Szóval szerintem ha barnára festeted, akkor fényesebb lesz.
2009. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!