Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke lányok! Mit...

Festett szőke lányok! Mit használtok hogy szép csillogó selymes legyen a hajatok? Eléggé száraz a hajam. Nem értem, sok szőke lánynak ugy csillog.

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Próbáld meg a hajad egy kis ecetes vízzel bedörzsölni, és leöblíteni.
2009. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Nekem sokat volt szőkítve, ezért nekem is elég száraz lett. Sajnos a vége, olyan 10 centis részen eléggé rossz állapotú, de nem akarom addig levágni, amíg lejjebb nem nőtt. Viszont egy ideje használok pár cuccot, ami elég jól hat! Leírom neked ezeket, hátha neked is segít!

Egyrészt ha szőkített a hajad, érdemes Schauma Silver Reflex hamvasító sampont használni, mert szép fényt ad a hajnak! Én ez kb. hetente egyszer (minden második hajmosásnál) használom. Utána száraz hajra való Gliss Kur hajbalzsamot használok, ami szerintem nagyon jó! Selymes lesz tőle a haj és egészséges! Utána ritkán szoktam használni hajpakolást. Ha épp nem használok hajmosásnál hajbalzsamot, vagy valamiért még nem szükséges a hajmosás, de száraz és töredezett a hajam vége, akkor Gliss Kur vadrózsás balzsamot szoktam rá spayzni (ezt lehet száraz hajra is). Úgy érzem nem viszem túlzásba a hajápolást, mert ezt nem szoktam mindet egyszerre használni, csak azt amelyikre épp úgy gondolom, hogy szüksége van a hajamnak! (Ez függ az időjárástól is.) Viszont azt tartsd szem előtt, hogy sajnos a szőkített hajjal elég sok a macera!

21/L

2009. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Én semmi különöset nem csinálok vele, Gliss Kur balzsamot használok minden mosásnál, anélkül elég fénytelen.
2009. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én amióta csak a piacra került Fructis Életteli szőke sampont használok, és gyönyörű fénye van a hajamnak, mert ez a termék többdimenziós fényvisszatükröződő hatású. Ha nagyon száraz a hajad ajánlom még az Életteli szőke hajpakolást is. Nekem is száraz a hajam, de még vékonyszálú is, ráadásul könnyen lelapul és nekem ezek a termékek minden problémám megoldották: a hajam végre dúsabb, csillogó és tényleg selymes tapintású. Ha viszont kipróbálod, azért ne csüggedj,ha elsőre nem lesz csillogó hajkoronád, mert kell 5-10 alkalom,mire valóban látható a tényleges javulás. Nem tudom,hogy szoktál-e hajlakkot használni, de ha igen, akkor szinte minden termékcsaládban van olyan,ami kifejezetten fényt ad a hajnak. Ezekben a lakkokban speciális olajok vannak, amik vékony filmréteget képeznek a hajszálakon, ezért csillog tőle a frizura, de neked nem gond az olajos hatás, ha valóban ennyire száraz a hajad, hiszen akkor neked nem baj, ha a lakk egy picit zsírosítja.
2009. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én a Nivea Brilliant Blonde Szőke hajbalzsamját használom , és az ugyanilyen sampont. nekem bevált :D
2009. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Én minden hajmosás elött olivaolajas pakolást használok,aztán amvasító sampont, majd jó sok balzsamot kenek rá, azt is rajtahagyom egy darabig, öblítés és kész
2009. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2.-ra reagálva: a kék schauma tényleg nagyon jó, pláne ha hamvas szőke vagy, mert ez is hamvasít, nem sárgulsz be. viszont én észrevettem 8és azóta sok mástól is halottam) hogy iszonyat szárítja a hajat. meg a legtöbb amvasító cucc (olaj, pakoló stb...) úgyhogy csak szolidan!
2009. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!