Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végre sikerült megoldanom a...

Végre sikerült megoldanom a fodrászt (2 éve nem voltam), erre ma megjött és festetni szeretnék! Ilyenkor mit csinálnátok anyukák?

Figyelt kérdés
3 nap múlva mennék festetni, a kislányomra az apukája vigyázna,pont jó lenne az időpont is. Kérjek jövőhétre másikat? Vagy bemerjem festetni most? ti mit csinálnátok?
2013. júl. 2. 14:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Te kene beird google-ba, hogy mibol all a hajad. Semmi koze nincs a menstruaciohoz.
2013. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A hajad már halott lényegében, egyáltalán nem befolyásolja az, hogy menstruálsz-e vagy nem. Lehetne hosszabban leírni, de szerintem ez elég, meg a többiek is bizonygatnak. Ne higyj el mindent, ami a neten van.
2013. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akarom elhinni,de egy csomó oldalon negatív dolgokat írtak ez ügyben,volt akinek nem fogta be a festék,volt akinek más színű lett a haja..
2013. júl. 2. 19:23
 14/15 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem ezért volt. Rossz volt a fodrász, a festék, nem vigyázott rá és kopott nagyon, stb.
2013. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jaj irtam mar, leirom meg 1x. Olvass utana h mibol van a hajad. Elhalt szaruretegek. ELHALT!!!! Tehat nem befolyasolja a hajfestest a menstruacio.
2013. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!