Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végre sikerült megoldanom a...

Végre sikerült megoldanom a fodrászt (2 éve nem voltam), erre ma megjött és festetni szeretnék! Ilyenkor mit csinálnátok anyukák?

Figyelt kérdés
3 nap múlva mennék festetni, a kislányomra az apukája vigyázna,pont jó lenne az időpont is. Kérjek jövőhétre másikat? Vagy bemerjem festetni most? ti mit csinálnátok?
2013. júl. 2. 14:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nem értem az összefüggést. Miért ne festethetnéd be?
2013. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Én elmegyek olyankor is. Még soha nem volt gond, mindig megfogta rendesen a festék.
2013. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mert mindenhol azt írják,hogy ha menstruál a nő,akkor nem szabad,írd meg googleba.
2013. júl. 2. 15:02
 4/15 anonim ***** válasza:

Akkor az én hajam nem vesz erről tudomást,eddig még mindig befogta,pedig sokszor volt már festve menses alatt.

(feketére és szőkére is,szóval szintől se függ)

2013. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig befogta menzesz közben is, de ha nem akarsz kockáztatni kérj másik időpontot.
2013. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
1-es vagyok. Mivel én még erről sohasem hallottam, így biztos befestetném.:) A festék dobozán még sosem olvastam ilyesmit egyébként.
2013. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
az én hajamat sem zavarta soha :) eszembe nem jutott ehhez igazítani, mindig jó lett....szerintem festess nyugodtan!
2013. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az a baj a másik időponttal,hogy új fodrászhoz megyek,nem akarom rögtön cserélgetni a napokat,2 a férjemnek akkor külön kéne szólnia,hogy itthon legyen,mert heti beosztása van és az olyan kellemetlen. de azt sem akarom,hogy elmegyek végre és nem sikerülne...
2013. júl. 2. 15:15
 9/15 anonim ***** válasza:

Hallottam már hogy ez terjed,de olyat még sosem hallottam,hogy valakinek ne fogta volna be a haját.


Szerintem menj nyugodtan.

2013. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát az én hajamat se foglalkoztatja a menstruáció, mindig befogja, pedig évek óta festem és sose foglalkoztam a ciklusommal közben:D
2013. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!