Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen szemöldök...

Szerintetek milyen szemöldök szép?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy véknyabb vagy vastagabb szemöldök?
2013. jún. 26. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Se nem ez, se nem az. A cérnavékony már nem divat, és senkinek sem áll jól. Mindenkinek megvan, hogy mi áll(na) jól az arcformájához, amit általában senki sem talál el magának.
2013. jún. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Passzoljon az archoz, ne legyen agyonszedve. Nekem az nem tetszik, mikor akkora ívet szednek bele, hogy úgy néznek ki, mintha mindig csodálkoznának. Többnyire a természetes tetszik, persze kicsit legyen megigazítva, a kósza szálak kiszedve alulról vagy ha vannak felülről. Picit vágni is lehet, de csak mértékkel.
2013. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ami gáz:

[link]

[link]


ami jó:

[link]

2013. jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én inkább azt írom le, ami nem szép... Nem szép az összenőtt, a nagyon bozontos, és szerintem a legnyúnyább, leg természetellenesebb a tetovált... :( Nekem a tetovált szemöldök nagyon nem tetszik.
2013. jún. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem közepes vastagságú a szomszéd csaj olyan vastagra festi magának otthon,hogy valami iszonyat.
2013. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezek szépek! :3

[link]

[link]

[link]

2013. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szép az, ami illik az arcodhoz. Ennyi. Akkor a legjobb, ha nem tűnik fel, hogy milyen.
2013. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezek tetszenek:


[link]


[link]


Ez a vastagság is belefér:


[link]


[link]


És ha vékony akkor ez is belefér:


[link]


[link]


A lényeg, hogy olyan szemöldöke legyen az embernek, ami illik hozzá. Nem voksolok így se a vékony, se a vastag mellett :)

2013. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!