Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddig intim szőrtelenítésre...

Eddig intim szőrtelenítésre borotvát használtam, de át szeretnék állni a gyantára, de nem tudom leszedni, mindig ottmarad, hiába téptem gyorsan. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Esetleg a szőrtelenítő krémet is kipróbálnám de sok rosszat hallottam róla.

2013. jún. 17. 15:16
 1/5 anonim válasza:
Nem csak a tépés gyorsasága számít, hanem az is, hogy milyen irányban nő a szőröd, mert azzal ellentétesen kell letépni a gyanta csíkokat!
2013. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha hideg gyantval csinálod nem is fog lejönni ,ha meleggel akkor nem jó irányba téped vagy felfelé téped nem pedig magad felé én a veet zselé gyantát ajánlom az leszedi kíméletesen nem fáj úgy mint a kozmetikusnál és tökéletesen sima lesz csak elég macerás egyedül
2013. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó irányba téptem és meleggyantát használok :(
2013. jún. 18. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikus ügyesebben megolja. Én egy ilyen próbálkozás során jó kis véraláfutást szereztem.
2013. jún. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindenképp bizd kozmetikusra... esetleg ha érzékenyebb a böröd, mézes gyantával
2014. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!