Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szürkés, hamvas árnyalatú...

Szürkés, hamvas árnyalatú hajfestéket szeretnék venni. Eddig alfaparf 7.1 használtam. Ennél is szürkébb árnyalatú kell. Tudnátok nekem írni pár terméket, színkóddal?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennél szürkébbet akkor kapsz ha keversz hozzá szürke mixtont.
2013. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 6. 22:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Én indola professional chart hajfestékből a 9.11-et használom. Igen hamvas és szürkés de sajnos csak 1 mosásig. De szinte minden festéknél ezt tapasztalom,te nem? Hiába a hamvasító meg a mixtone..
2013. jún. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9.1 bocsánat
2013. jún. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én feketéből lettem világos barna, szőkítőporral, és nekem azt a vörösséget nem lehet eltüntetni a hajamból. De az alfaparf elég jó festék, csak sajnos többször kell befesteni, hogy ne üssön át a vörös szín. Bolti (dm, rossmannos) festékek jönnek ki egy hajmosás után. :(
2013. jún. 8. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!